Pyramida v Bosně u obce Visoko

Byly pyramidy i na jiných místech než se všeobecně ví? Pyramidy nacházíme na různých kontinentech po celé zemi, Mexiko, Egypt, Čína… Je kopec u obce Vikoso v Bosně a Hercegovině skutečně 30tis let stará pyramida? Někteří v čele s Dr. Semir Osmanagich si myslí, že ano. Má správné rozměry, je správně situovaná, není údajně jediná v Údolí pyramid, byly nalezeny jeskyně. Ale je to skutečně tak?

Universita Christiana Albrechta v Kielu prozkoumala v roce 2008 z tohoto místa získaný kus dřeva a stanovila s jistotou stáří 30.600 let (+/- 500). Ostatní laboratoře potvrzují tento výsledek.

Podívejte se každopádně na vložená videa a udělejte si obrázek o pyramidách v Evropě sami. Údajně byla odkryta dlažba, chodby a další pozůtatky po lidské činnosti.

Continue Reading

Velká Bílá pyramida v Číně

Velká Bílá pyramida je opravdu velká pyramida nacházející se v Číně. O její existenci se ví poměrně krátce. Jako první ji údajně vyfotil americký pilot C-54, když během druhé světové války přelétal z Assamu v severní Indii na základnu v Číně. Velká Bílá pyramida se nachází v centrální části země, v provincii Šen-si, nedaleko města Xi’an. Za jméno vděčí spisovateli Hartwigovi Hausdorfovi, jenž o ní vydal knihu Die Weisse Pyramide (vydavatel Knaur, Mnichov, 1994).

Continue Reading